Day with >> Mira

Hello everyone!
Czołem!

Today I have an idea-book post for You! 
I prepared this mini album as a git for my hubby but it is actually a gift for myself :) Why? Just take a look:
Dziś mam dla Was post z albumem na pomysły!
Przygotowałam ten mini album jako prezent dla mojego męża, ale tak naprawdę jest to prezent dla mnie samej. Jak to możliwe? Popatrzcie:

 
The deal is simple - on each page (and this is really fat book) my spouse will find one date idea. His task is to take me on this date whenever He chooses! It's like the list of my dream dates for hubby to make them real in case his lack of ideas :)
Biznes jest prosty - na każdej stronie (a to taki mały grubasek jest) moja druga połówka znajdzie jeden pomysł na randkę. Jego zadaniem jest wybrać stronę którą chce i zabrać mnie na taką randkę! To taka lista moich wymarzonych randek, którą mój mężu (i ja również) może wykorzystać gdy brak mu własnych pomysłów :)

The book is divided into 4 chapters - each season have their own set of date-ideas.
Album jest podzielony na 4 rozdziały - każda pora roku ma swoje własne pomysły na randki.


And this is not only a list of ideas, because one more thing that I planned to do is: after we go on a date according to this book we take one picture with some silly faces and place it in this book :) 
What do You think about this idea?
Co więcej - to nie tylko lista pomysłów, jest jeszcze jedna rzecz, jaką sobie zaplanowałam: po tym jak zrealizujemy któryś z pomysłów randkowych, strzelamy sobie fotkę z głupim minami i umieszczamy ją na odpowiedniej stronie albumu :)
Co o tym myślicie?

Here's the product list/ Lista produktów:

I hope You like it! Don't forget to tell me what You think!
Mam nadzieję, że Wam się spodobał mój pomysł! Nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami!

Have a great day Folks!
Miłego dnia!
M


1 comment: